Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

День села Чорнявка

День села Чорнявка Черкаського районуДень села Чорнявка Черкаського району

17 листопада заступник голови районної ради Володимир Андрійович Орел, начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Олексійович Степанюк та депутат районної ради Микола Олексійович Гриняк від імені депутатського корпусу привітали жителів села Чорнявка з Днем села, побажали всім добра, здоров’я, родинного затишку, щоб втілювались в життя плани, задуми та сподівання на радість родинам. Потому заступник голови районної ради вручив Почесні Грамоти Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації кращим працівникам села.

У фойє будинку культури була представлена виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва. Тут для поціновування громади свої поробки представили талановиті односельці. Так, у Чорнявці вкотре зачарували художні витвори Яни Пилипась.

Запашну кашу та справжні козацькі вареники для односельців приготували соціальні працівники терцентру та представники сільської ради.

У розважальній концертній програмі взяли участь художні колективи села, до пізнього вечора село весело співало і танцювало. А молодь продовжила святкування на дискотеці.