Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Участь у спортивних змаганнях

Участь у спортивних змаганнях Участь у спортивних змаганнях

Чемпіонат Черкаської області з боксу серед юніорів (1999 – 2000 р.н.).

З 23 по 25 квітня в одному з боксерських залів КДЮСШ «Вікторія» м. Черкаси проходив Чемпіонат Черкаської області з боксу серед юніорів (1999 – 2000р.н.) в якому взяли участь 81 боксер з Тальнівського р-ну, Ватутіного, Чорнобаю, Чигирину, Черкаська районна ДЮСШ «Мрія», КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан», Б.К. «Боксер» та збірна м. Умань.

ДЮСШ «Мрія» представляли спортсмени тренера Бориса Іскри, а саме : Андрій Кононенко та Назар П`янтківський, Валерій Гладун і Констянтин Лоханько – бронзові призери чемпіонату.

Також на цих змаганнях приємно здивувала суддівська бригада на чолі з суддею національної категорії Мєдвєдєвим С.О., які на відмінно справились зі своєю задачею. Дякуємо їм за чесність, справедливість та порядність!!!

Відкритий Чемпіонат Черкаської області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2003-2004 р.н. з дзюдо.

Участь у спортивних змаганнях

24 квітня Палац Спорту «Будівельник» приймав Відкритий Чемпіонат Черкаської області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2003-2004 р.н. з дзюдо. Змагання проходили в межах Всеукраїнського турніру «Естафета поколінь» серед юнаків та дівчат 2000-2005 р.н. До Черкас на чемпіонат завітали спортсмени з Черкаської, Харківської, Кіровоградської, Полтавської та Київської областей.

Черкаський район представляли 26 дзюдоїстів районної ДЮСШ «Мрія», з них 15 спортсменів вибороли медалі – 2 золоті, 4 срібні та 9 бронзових. А саме : золото у Анастасії Атамась та Вікторії Жежері, срібло завоювали Альона Кириченко, Аташ Мамедов, Анна Бабенко, Анастасія В`юник, а треті місця у Сергія Третяка, Максима Пономарьова, Юрія Паславського, Руслана Коропа, Дмитра Вєрічєва, Дмитра Жука, Ангеліни Атамась, Анастасії Атамась та Яни Михайлик.

Дякуємо тренеру Олегу Джулаю за хорошу підготовку спортсменів, та бажаємо підкорення нових вершин!

Чемпіонат України та Кубок України зі спортивного орієнтування.

26 квітня завершився Чемпіонат України та Кубок України зі спортивного орієнтування котрий тривав 4 дні в місті Києві. Охочих підкорювати ліси столиці виявилося чимало – 475 учасників із 22 областей України та м.Києва.

У збірній Черкаської області виступали орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» із Сагунівки та Худяків, та лише Катерині Папуші вдалося стати бронзовою призеркою Чемпіонату України. Зовсім близько до трійки найкращих були Катерина Пащина та Анастасія Хворостян – 4 місце.

За кілька тижнів на орієнтувальників чекають не менш важливі змагання – командний Чемпіонат України в м. Суми. Бажаємо спортсменам легких стартів та переможних фінішів!

 

За інформацією
директора ДЮСШ "Мрія"