Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, а також регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянули питання чергової сесії

Постійні комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, а  також регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянули питання чергової сесії Постійні комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, а  також регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування 
розглянули питання чергової сесії

27 квітня 2015 року відбулися засідання постійних комісій районної ради на яких розглянуто ряд питань чергової сесії.

Так, на засіданні постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням голови комісії Андрія Будяка розглянуто питання: про виконання «Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік»; про оптимізацію мережі навчальних закладів комунальної форми власності; про внесення змін до Статутів закладів освіти комунальної власності Черкаської районної ради Черкаського району; про надання дозволу на проведення поточного ремонту; про надання дозволу на списання основних засобів. В засіданні постійної комісії взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш.

Про виконання «Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік» доповів начальник відділу транспорту, житлово-комунального господарства та енергозбереження управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який зазначив, що за 2014 рік промисловими підприємствами району реалізовано продукції на суму 1 мільярд 991,7 мільйон гривень, або 26028,4 гривень на кожного жителя району.

У промисловому комплексі протягом 2014 року відбулося зменшення обсягу виробленої продукції у галузі промисловості. У першу чергу це пов’язано з втратою ринків збуту та закриттям переробного цеху ДП «Перемога Нова».

До складу промислових підприємств основного кола району, в 2014 році входило 9 найбільших підприємств району: ВАТ «Русько-Полянський меблевий комбінат», ДП «Черкаситоф», ДП «Перемога Нова», Птахофабрика «Перше Травня», ТОВ «Комбікормовий завод 1 Травня», ТОВ «Національна горілчана компанія», ТОВ «Імпрес», «Арка Плюс», БМБ «Маргарин».  

За 2014 року підприємствами району освоєно 121,8 млн.грн. капітальних інвестицій (в 2013 - 121 млн.грн.), що у розрахунку на душу населення склало 1613,2 грн. (січень-вересень 2013 р. – 1051,1 грн.).  

По питанню щодо внесення змін до Статутів закладів освіти комунальної власності Черкаської районної ради Черкаського району доповіла т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук, яка наголосила, що  у зв`язку зі змінами, прийнятими Законом України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін до деяких законів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» тому потрібно внести зміни до Статутів закладів освіти комунальної власності Черкаської районної ради Черкаського району, раніше потрібно було згоду територіальної громади, то на сьогодні достатньо рішення місцевої ради.

Також на засіданні постійної комісії були розглянуті й інші профільні питання.  

У ході роботи постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянуто питання: про виконання Програми з налагодження співробітництва Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області з населенням, залучення громадян до профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки; про внесення змін та доповнення до районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2015 роки; про внесення змін до «Програми про заходи з надання послуг по транспортуванню тіл померлих з місць виявлення на території Черкаського району на 2015-2016 роки».  

По виконанню Програми з налагодження співробітництва Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області з населенням, залучення громадян до профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки доповів заступник заступник начальника Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області підполковник міліції Ігор Сватко, який зазначив, що на території сільських рад Черкаського району зареєстровано 12 громадських формувань з охорони громадського порядку в яких налічується 338 членів в таких населених пунктах: Червона Слобода, Леськи, Думанці, Білозір'я, Дубіївка, Руська Поляна, Геронимівка, Свидівок, Степанки, Будище, Хацьки, Тубільці .  

10.12.2014 року припинили свою діяльність шляхом саморозпуску 2 громадських формування в с. Яснозір’я та с. Сагунівка . 

Надали документи для створення ГФ з ОГП с.Яснозірʼя та с.Мошни, на даний час проходить перевірка кандидатів в члени ГФ за результатами якої буде прийнято рішення про створення ГФ з ОГП.  

Всі питання які були внесенні на розгляд постійної комісії були розглянуті та рекомендовані для розгляду на черговій сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради