Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

14 листопада 2012 року відбулося засідання позачергової двадцятої сесії районної ради шостого скликання

14 листопада 2012 року відбулося засідання позачергової двадцятої сесії районної ради шостого скликання

14 листопада 2012 року відбулося засідання позачергової двадцятої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова Микола Смірнов. Окрім депутатів, у пленарному засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації Євген Влізло, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили зміни до Програми підтримки господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2012-2013 роки, які озвучив начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Ігор Шакун.

Також на сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік , про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк. Він наголосив на тому, що в першу чергу запропоновані зміни до Програми підтримки господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2012-1013 роки легітимізують участь сільських бюджетів у фінансуванні зазначених цілей.

Вище зазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради