Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш: Місцеві бюджети недоотримують коштів від несплати за оренду землі

Анатолій Яріш: Місцеві бюджети не до отримують коштів від несплати за оренду землі

Сьогодні голова районної ради Анатолій Яріш, взяв участь у координаційній нараді за участю голови районної державної адміністрації, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних управлінь з питань щодо підсумків виконання місцевих бюджетів за I квартал 2015 року; про організацію та проведення заходів до Дня довкілля.

Одним із найгостріших питань сьогоднішньої наради стояло несплата за оренду землі. Як зазначили керівники району, від несплати за оренду землі недоотримують коштів місцеві бюджети та стримується соціально-економічний розвиток сільських територій. Також перед сільськими, селищним головами неодноразово поставало питання приведення орендної сплати за землю підприємствами у відповідність законодавчим нормам.

Із слів в.о. начальника ДПІ у Черкаському районі Івана Приблуди, також викликає занепокоєння неукладання договорів оренди землі, який запропонував вкотре розбиратися з цим питанням у робочій групі, а потім доносити напрацьовану інформацію до голів територіальних громад.

По закінченню наради присутні підтримали ініціативу голови районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, який зазначив, що після аналізу всіх даних проведе робочу зустріч із усіма землекористувачами району.