Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота координаційного центру допомоги учасникам АТО постійно перебуває на контролі керівництва району

Робота координаційного центру допомоги учасникам АТО постійно перебуває на контролі керівництва району

На минулому тижні голова районної ради, заступник голови координаційного центру з надання допомоги учасникам АТО Анатолій Яріш взяв участь в засіданні координаційного центру на якому обговорювалися питання забезпечення учасників АТО та вирішення проблемних питань.

До координаційного центру за останній період надійшло близько сто звернень від учасників АТО.

Про це під час засідання повідомила секретар центру Людмила Брижко.За її словами, серед ключових питань, з яких звертаються до районного центру, – порядок отримання земельної ділянки, надання інформації стосовно пільг, медичної допомоги, психологічні консультації, або й прохання про матеріальну чи грошову допомогу. Вирішувати питання вдається завдяки достатньо налагодженому рівню суспільно-політичного діалогу.

В Черкаському районі обліковується майже до 300 осіб. 13 з них мають поранення. З районного бюджету вже спрямували 99 тисяч гривень на виплату одноразової допомоги учасникам АТО, їхнім родинам та родинам поранених АТОвців. Дев’ять учасників АТО стаціонарно пролікувалися у Центральній районній лікарні.

На завершення наради підтримано пропозицію, що найближчим часом спеціалісти управління праці та соціального захисту населення спільно з працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району проведуть соціально-побутове обстеження умов проживання учасників АТО та їхніх родин і визначать їхні потреби.