Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш: Проблему з водопостачання для жителів Геронимівки КП «Благоустрій» можна поетапно вирішити

Анатолій Яріш: Проблему з водопостачання для жителів Геронимівки КП «Благоустрій» можна поетапно вирішити

Днями голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у нараді з питання забезпечення жителів села Геронимівки якісною питною водою та нарахування відповідних тарифів.

Незважаючи на думку багатьох жителів Геронимівки, єдиний вихід – це прозоро проаналізувати господарську діяльність місцевого комунального підприємства, що надає послуги з водопостачання та водовідведення, та ще раз людям донести інформацію.

Як зазначив сільський голова Василь Харченко - депутати сільської ради одноголосно виступають за збереження майна, тобто мережі для водопостачання у населеному пункті. Для її модернізації у поточному році вже заклали кошти у бюджет сільської ради.

В свою чергу голова районної ради Анатолій Яріш пропонував членам ініціативної групи села взяти на себе відповідальність і очолити комунальне підприємство «Благоустрій», спробувати вивести його роботу на новий лад. Але відповіді так і не знайшлося.

На завершення наради учасники прийшли до думки, що проблему з водопостачанням можна вирішити раз і назавжди цивілізованими методами та комплексно, проте самостійно.