Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

5 листопада 2012 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів чергову нараду з працівниками виконавчого апарату та керівниками комунальних підприємств районної ради

герб Черкаського району

5 листопада 2012 року голова районної ради Микола Іванович Смірнов провів чергову нараду з працівниками виконавчого апарату та керівниками комунальних підприємств районної ради.

На нараді основним питанням розглянуто стан виконання рішення районної ради від 06.03.2012 № 15-19/VI «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Черкаської районної ради» щодо квартальної звітності фінансово-господарської діяльності районних комунальних підприємств. За наслідками розгляду даного питання голова ради дав відповідні доручення начальнику відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради І.Б.Шакуну.

У ході наради голова районної ради заслухав інформацію керівників районних комунальних підприємств про роботу підприємств за минулий тиждень та обговорено перспективні плани на наступний.

Під час обговорення питання про результати участі виконавчого апарату районної ради у роботі вісімнадцятої сесії Сагунівської сільської ради начальник юридичного відділу Петро Дем’янович Гончаренко зазначив, що одним з основних питань порядку денного сесії сільської ради депутатами розглянуто про дострокове припинення повноважень сільського голови Луговського Григорія Івановича та погодження кандидатури на посаду заступника сільського голови з питань виконавчої діяльності. Доручено виконавчому апарату районної ради надати практичну допомогу Сагунівській сільській раді у підготовці необхідних документів до Верховної Ради України у встановлений чинним законодавством термін щодо призначення позачергових виборів сільського голови.