Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» шукає талановиту молодь

«Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» шукає талановиту молодь

Комунальне підприємство «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» розпочало конкурс інноваційних проектів «Genesis». Мета – формування нової української еліти з молоді та залучення її до реалізації інноваційних проектів, направлених для вирішення нагальних соціально-економічних проблем регіону та країни.

До участі в конкурсі запрошуються студенти навчальних закладів Черкащини. Головні умови: громадянство України, вік 18 років, інноваційна складова у проекті. Теми проектів, які можуть взяти участь у конкурсі: альтернативна енергетика, джерела отримання дешевої електроенергії, безпаливні технології в побуті та транспортній сфері, вирощування енергетичних рослин для забезпечення паливного ринку Черкаської області, очищення водойм нетрадиційними методами, відновлення екологічного фонду Черкащини, сучасні технології переробки сміття, застосування новітніх та нестандартних технологій для очищення стічних вод, ефективні способи залучення інвестицій, нові тенденції в розвитку та трансформуванні харчової промисловості, сучасні технології в аграрній сфері, ефективні програми відновлення тваринництва в регіоні, інноваційні методи ІТ-технологій, активізація роботи та залучення аеропорту, річкового порту до логістичної системи регіону та України загалом, новий підхід до відновлення автодорожнього покриття, ефективний менеджмент для малого та середнього бізнесу.

Участь у конкурсі є безкоштовною. Він проводиться у два етапи. Проекти у форматі pdf, об’єм яких не повинен перевищувати 7 сторінок, необхідно надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також заявки приймаються за адресою: бул. Т.Г.Шевченка, 185, каб.25, 18001, м. Черкаси. На конверті має бути помітка Конкурс(Агентство розвитку Черкащини). Проекти приймаються до 24 квітня включно.

Автори кращих інноваційних проектів матимуть змогу реалізувати свої ідеї спільно з Агентством. Окрім того, кожен учасник другого етапу отримає можливість презентувати свій проект на рівні регіону та України в цілому. Кращий з фіналістів отримає грошову винагороду.