Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

УЧАСТЬ ТЕРЦЕНТРУ У БЛАГОУСТРОЮ РАЙОНУ

УЧАСТЬ ТЕРЦЕНТРУ У БЛАГОУСТРОЮ РАЙОНУ

Працівники Територіального центру за щорічною традицією взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля" і готові поділитися першими результатами своєї роботи.

Соціальними працівниками та робітниками Територіального центру, які працюють в 39 населених пунктах району, приведено в належний стан 1336 домоволодінь підопічних, які знаходяться на постійному обслуговуванні.

Окрім цього, соціальні працівники та робітники взяли активну участь в благоустрої прилеглих територій сіл і селища (ліквідація сміттєзвалищ, упорядкування територій біля пам`ятників, побілка дерев, бордюр, прибирання парків, скверів та вулиць).

В стаціонарному відділенні с. Лозівок обслуговуючим персоналом висаджено фруктовий сад: 40 саджанців яблунь, 40 кущів смородини, 12 кущів винограду. Посаджено алею з кущів бузку. Висаджено клумбу квітів, побілено бордюри та стовбури дерев.

На місцевому кладовищі в с. Лозівок, де поховано 117 підопічних, та с. Вергуни, де поховано 8 осіб, приведено в належний стан надгробні могили.

Робота з благоустрою продовжується.

 

За матеріалами Територіального центру