Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За перший квартал Центром обслуговування платників ДПІ у Черкаському районі надано більше 1100 адміністративних послуг

За перший квартал Центром обслуговування платників ДПІ у Черкаському районі надано більше 1100 адміністративних послуг

Платники податків Черкаського району, а це – 2,3 тис фізичних осіб-підприємців та 1,1 тис юридичних осіб активно користуються послугами Центру обслуговування платників податків. Протягом січня-березня 2015 року фахівці ЦОП ДПІ у Черкаському районі надали 1157 адміністративних послуг. Про це повідомила заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Вікторія Лозумірська.

В ЦОП зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків, зокрема адміністративні послуги, а також консультативні та інформаційні. Також до функцій ЦОП належать функції прийняття податкової звітності.

Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Так, з початку 2015 року видано 539 реєстраційних номерів.

Не менш популярними залишаються послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку — 77 послуг; видача ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та на роздрібну торгівлю тютюновими виробами – 98 послуг; реєстрації книг обліку розрахункових операцій — 80 послуг та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів — 37 послуг.  

Варто відмітити, що у приміщенні ЦОП комп’ютери підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки до ДПІ звітності. Організовано проведення тренінгів з платниками податків щодо подання звітності в електронному вигляді. 

 

За інформацією ДПІ
в Черкаському районі