Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

23 жовтня 2012 року відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання

23 жовтня 2012 року відбулося засідання президії районної ради

23 жовтня 2012 року відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Смірнова. У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Євген Влізло, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Відповідно до плану роботи районної ради депутати заслухали інформацію головного лікаря районної санітарно-епідеміологічної станції Валентина Рибака про роботу установи в 2012 році.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили районну програму підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2012-2013 роки, проект якої презентувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Морощук.

Також на сесії заслухано хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2011-2015 роки». З інформацією виступив начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Урста.

Було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік , про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

Своїм рішенням депутати схвалили внесення змін до програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки; до програми з налагодження співробітництва Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області з населенням, залучення громадян до профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки.

Сесією було схвалено рішення про надання погодження ТОВ «Корпорація «Райагробуд»» на отримання спеціального дозволу на користування надрами родовища «Черкаське-1» в акваторії Кременчуцького водосховища р. Дніпро в адмінмежах Червонослобідської сільської ради.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності. Так, було надано дозвіл комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району на замовлення проектно-кошторисної документації робіт з реконструкції дев'яти котелень та теплових мереж з подальшим укладенням договорів; продовжено контракт з головним редактором районної газети «Сільські обрії»; внесено зміни до Статуту комунального підприємства теплових мереж Черкаського району; звільнено Черкаську центральну районну лікарню від сплати 50% орендної плати до загального фонду районного бюджету; надано дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на передачу підручників відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації; надано дозвіл комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району на списання майна районної комунальної власності.

Серед іншого депутати також підтримали внесення змін до «Програми підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2012-2013 роки».

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради