Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На черзі пленарне засідання

23 жовтня 2012 року відбулося засідання президії районної ради

23 жовтня 2012 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонується внести на розгляд чергової сесії районної ради. У роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації Євген Влізло.

Першим питанням, яке розглянули депутати, стало внесення змін до районного бюджету на 2012 рік. Їх до уваги присутніх представив начальник фінансового управління райдержадміністрації , депутат районної ради Сергій Степанюк. За словами доповідача, зміни, зокрема, стосуються здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій; підвищення матеріального забезпечення інвалідів тощо.

Наступним депутати заслухали питання про районну програму підтримки та розвитку сільських клубних закладів на 2012-2013 роки, проект якої презентувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Морощук. Прийняття цієї програми необхідне для збереження існуючої мережі сільських клубних закладів, створення сприятливих умов в організації якісного, змістовного культурного дозвілля жителів сільської місцевості, покращення матеріально-технічної бази сільських клубів та будинків культури.

Окрім того, учасники засідання президії районної ради заслухали інформацію про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2012-2015 роки», розглянули питання про внесення змін до «Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки», до «Програми з налагодження співробітництва Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області з населенням, залучення громадян до профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки»; надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Окремо члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про що їх поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Ігор Шакун. Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та будуть пропонуватись на розгляд 19 сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради