Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Кількість мільйонерів в Черкаському районі збільшується

Кількість мільйонерів в Черкаському районі збільшується

З початку проведення цьогорічної кампанії декларування до ДПІ у Черкаському районі громадяни подали 211 декларацій про майновий стан і доходи за 2014 рік. На минулому тижні поповнилася кількість «мільйонних» декларацій і наразі на території Черкаського району вже 3 мільйонери – зазначив в.о. начальника ДПІ у Черкаському районі Іван Приблуда.

Декларації подано громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи. Серед них – 97 декларацій про доходи, отримані у вигляді спадщини; 6 декларації про отримані доходи при продажу рухомого майна (автомобілів); 3 декларації про доходи від продажу нерухомого майна та 1 про отримання інвестиційного доходу.

Загалом громадяни задекларували більше 13,5 млн гривень доходів. Водночас сума податкових зобов’язань становить 569,8 тис гривень, з яких вже 237,4 тис грн надійшло до бюджету.

Крім того вже 109 громадян звернулися для отримання податкової знижки. Сума до повернення з бюджету становить 119,7 тис гривень.  

До завершення цьогорічної кампанії декларування залишився місяць. Не відкладайте на потім, декларуйте вже сьогодні! Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані у 2014 році, від жителів Черкаського району приймається за адресою: м. Черкаси вул. В. Чорновола, 157, к. 224 – нагадав Іван Приблуда  

За інформацією ДПІ
в Черкаському районі