Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Введено в обіг пам’ятні монети серії «Героям Майдану»

Введено в обіг пам’ятні монети серії «Героям Майдану»

Національний банк України увів в обіг 18 лютого цього року три пам’ятні монети номіналом 5 гривень кожна – «Євромайдан», «Революція гідності» та «Небесна сотня» серії «Героям Майдану», що увічнюють пам’ять полеглих і події, що відбулися в Україні протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року та увійшли в історію як Революція гідності.

Монети виготовлено з нейзильберу, категорія якості карбування – «спеціальний анциркулейтед», маса – 16,54 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – по 50 000 штук. Гурт монет рифлений. Монети виготовлено з використанням технології тамподруку.

Пам’ятна монета «Євромайдан» присвячена протестним акціям, що відбулися в Україні і були наповнені прагненням до змін, європейського напряму розвитку нашої держави; «Революція гідності» – громадянській мужності і патріотизму, які виявили громадяни України всіх національностей, прагнучи розвивати та зміцнювати демократичну державу, конституційні засади демократії, права і свободи людини; монета «Небесна Сотня» присвячена пам’яті героїв, які стали символом гідності, кожен з яких здійснив особистий подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши найцінніше – своє життя за нову відроджену Україну.

Пам’ятні монети є дійсними платіжними засобами України та обов’язкові до приймання без будь-яких обмежень за їх номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та для переказів. 

За інформацією Національного банку України