Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

Проведено спільне засідання постійних комісій районної ради Проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

18 лютого 2015 року під головуванням голови районної ради Анатолія Яріша проведено спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення та з питань освіти, культури, молоді та спорту. У роботі комісій взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Костянтин Омаргалієв, сільські, селищний голови, головні розпорядники коштів.

Найперше, члени комісії заслухали начальника фінансового управління, депутата районної ради Сергія Степанюка, який поінформував присутніх про внесення на розгляд сесії районної ради проекту рішення про внесення змін до районного бюджету яке викликано:

- розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету;

- перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень.

Також, обговорили питання щодо надання педагогічним працівникам району надбавки в розмірі 20 % від посадового окладу, про що виступила заступник начальника відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук, яка зазначила, що у зв’язку з витратами на індексацію грошових доходів відділ освіти не мав можливості виплачувати надбавки в граничному розмірі, не виходячи за межі фонду оплати праці.  

Не менш важливим обговорювалося питання підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів і додому та здійснення харчування учнів 1-4 класів. 

Було наведено економічні розрахунки по витратах на утримання одного учня у школах району, де вони суттєво відрізняються. 

Беручи до уваги зазначене вище, відділ освіти підготував листи на сільські ради району для виділення субвенцій на здійснення харчування учнів 1-4 класів, а також на закупівлю послуг з перевезення учнів та педагогічних працівників, з метою використання економії коштів для виплати надбавки педагогічним працівникам. 

Піднімалося питанням щодо об’єднання в перспективі 5 шкіл району. Це не простий крок, але враховуючи демографічну складову нашого району, що кількість учнів у школах постійно зменшується, це вимушена міра. 

Після бурних обговорень члени постійних комісій звернулися до сільських, селищного голів, детальніше вивчити дане питання щодо можливого об’єднання навчальних закладів на території відповідних громад. 

Також членами комісій розглянуто та схвалено ряд інших питань внесених на розгляд сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради