Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підведено підсумки цивільного захисту населення області за 2014 рік

Підведено підсумки цивільного захисту населення області за 2014 рік Підведено підсумки цивільного захисту населення області за 2014 рік

12 лютого 2015 року голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш взяв участь у підсумковій розширеній нараді з питання підведення підсумків цивільного захисту населення області за 2014 рік та плани роботи на 2015 рік.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Віталія Вергая, розвідника з Черкас, який загинув днями у зоні АТО. Адже цього ж дня на Соборній площі обласного центру відбулося прощання черкащан із загиблим героєм-захисником. Потім присутні перейшли до розгляду поточних питань.

Голова обласної ради Валентина Коваленко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник Управління ДСНС України в Черкаській області Віктор Гвоздь подякували працівникам цивільного захисту області і особовому складу ДСНС області за ефективну роботу у 2014 році. Адже рятувальники минулоріч оперативно відреагували на 2 надзвичайні ситуації, 2377 надзвичайних подій, ліквідували 1206 пожеж, 576 ДТП. Протягом року врятували 45 осіб на водних об’єктах області. Завдяки оперативності і професіоналізму рятувальників під час ліквідації різних надзвичайних подій було врятовано 77 громадян. Піротехніками аварійно-рятувального загону спецпризначення було виявлено і знешкоджено 532 одиниці вибухонебезпечних предметів, у тому числі 209 в місті Слов’янську на території ТЕС та під час інших операцій з розмінування у зоні проведення АТО.

Учасники наради також визначили основні завдання у сфері цивільного захисту населення області на 2015 рік та окреслили проблеми, які потребують негайного вирішення. Так, належить владнати питання із своєчасним оповіщенням населення про надзвичайні ситуації, провести інвентаризацію захисних споруд області і привести їх у належний стан. Також, зазначали під час наради, слід забезпечити область запасами ліків, паливо-мастильних-матеріалів та продовольства, налагодити зв'язок між різними службами цивільного захисту та вирішити інші питання. Робота у цьому напрямку на Черкащині вже ведеться. Але її слід активізувати, підсумували учасники наради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради