Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

114 випускників Навчального центру прикордонників що в селищі Оршанець отримали свідоцтва

114 випускників Навчального центру прикордонників що в селищі Оршанець отримали свідоцтва 114 випускників Навчального центру прикордонників що в селищі Оршанець отримали свідоцтва

11 лютого 2015 року голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш взяв участь в урочистому врученні свідоцтв випускникам Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України що в селищі Оршанець. В урочистостях взяли участь ветерани прикордонники, керівники району та міста, батьки.

Перед початком вручення свідоцтв на плац де вишикувалися курсанти було внесено бойовий прапор та ікону прикордонників Іллі Муромця.

З вітальним словом до курсантів звернувся начальник навчального центру Дмитро Коцуруба, який зазначив, що виховний процес у закладі на дуже високому рівні, зі стін «Оршанця» виходять справжні патріоти України та побажав випускникам подальших успіхів на службі.

Загалом свідоцтва про закінчення навчального закладу отримали 114 випускників, із них: 31 жінка. Всі вони навчалися за програмою «Молодший інспектор прикордонної служби». По закінченню випуску всі вони роз’їдуться по різним регіонам України для подальшого проходження служби.

 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради