Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні обговорили на «круглому столі»

Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні обговорили на «круглому столі»

Днями для керуючих справами районних рад, міськвиконкомів міст обласного значення та керівників апаратів райдержадміністрацій в рамках короткострокового тематичного семінару «Адміністративно-територіальна реформа в Україні» відбувся «круглий стіл» на тему: «Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

У засіданні «круглого столу» взяли С. Одарич – міський голова м. Черкаси, член експертної групи при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; С. Пасічник - директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації; Р. Карманнік - - заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації; Ф. Пилипенко - провідний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із засобами масової інформації виконавчого апарату обласної ради.

С. Одарич поінформував присутніх про підсумки засідання Консультативної ради щодо обговорення шляхів фінансового та законодавчого забезпечення децентралізації влади. На його переконання, децентралізація влади в Україні повинна відбуватися з урахуванням інтересів жителів міст, районів, областей, тому – на часі внесення відповідних змін у Конституцію України. Проект Закону України щодо об’єднання територіальних громад вже пройшов перші читання у Верховній Раді.

Керуючі справами районних рад, міськвиконкомів міст обласного значення та керівники апаратів райдержадміністрацій обговорили напрями, механізми, строки формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної максимально забезпечити надання якісних та доступних публічних послуг, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності регіону, узгодження інтересів держави та територіальних громад.  

 

За інформацією офіційного веб-сайту Черкаського обласного

центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.