Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Ефективність управління земельними ресурсами запорука надходжень до бюджету всіх рівнів району

Ефективність управління земельними ресурсами запорука надходжень до бюджету всіх рівнів району

04 лютого 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у спільній нараді з керівниками управління Держземагенства у Черкаському районі, агропромислового розвитку та представниками громадських організацій щодо обговорення питання ефективності управління земельними ресурсами та надходжень до бюджету всіх рівнів району.

Одним із питань порядку денного стало використання без орендної плати ПАТ «Черкасирибгосп» водних об’єктів у межах Червонослобідської, Сагунівської, Худяківської та Леськівської сільських рад.

Як зазначила у своїй промові головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Висоцька, що в минулому році була створена комісію з питань надання в оренду водних об’єктів, розташованих на території району, проведено інвентаризацію водних об’єктів району, підготовлено та направлено документи для скасування актів постійного користування та подальшого укладання договорів оренди.

На пропозицію укласти договір оренди керівництво ПАТ «Черкасирибгосп» не надав жодних відповідей. А невід’ємною частиною договору оренди водного об’єкта (його частини), крім оренди водного простору, є також оренда земельної ділянки, розташованої під ним, а отже, і обов’язок орендаря сплачувати орендну плату за землю. У суді позовну заяву залишено без розгляду.

Крім того, у ході наради розглянули питання законності функціонування в адміністративних межах Руськополянської сільської ради Черкаського міського сміттєзвалище.  

По закінченню наради керівниками району були надані відповідні доручення для вирішення нагальних проблем.