Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь в підсумковій медичній нараді

Голова районної ради взяв участь в підсумковій медичній нараді Голова районної ради взяв участь в підсумковій медичній нараді

30 січня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у засіданні медичної ради, на якій підведено підсумки роботи галузі охорони здоров’я району за 2014 рік.

В своїй промові головний лікар ЦРЛ Володимир Гуськов поінформував присутніх про показники медичної галузі району у 2014 році та про перспективи у 2015 році. Впродовж 2014 року медичними закладами району забезпечено населення доступною і якісною медичною допомогою, а також отримано Ліцензію Державної служби України з контролю за наркотиками та Ліцензію на провадження господарської діяльності суб’єкту господарювання.

У 2015 році на розвиток медицини спрямовано понад 46 мільйонів гривень. Додатково заплановано з бюджету розвитку на Черкаську центральну районну лікарню 500 тисяч гривень.

Основними напрямами діяльності у 2015 році, медики району визначили кадрове забезпечення лікувально-профілактичних закладів району.

Підводячи підсумки керівники району зазначили, що незважаючи на зміни в бюджетному законодавстві та запровадження ряду непопулярних заходів, будуть намагатися мінімізувати впливи сьогодення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради