Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

Анатолій Яріш взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації Анатолій Яріш взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

29 січня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, на якій розглянуто питання: про забезпечення охорони громадської безпеки та громадського порядку на території району, про стан виплати заборгованої заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району, про стан реалізації в районі конституційного права громадян на звернення, про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району, виконавчих комітетах сільських, селищної рад.

Голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв ознайомив присутніх з оновленим складом колегії. А також зазначив, що враховуючи складну ситуацію на сході України та можливі диверсії по всій території нашої країни, як ніколи потрібно бути пильними та посилити охорону в населених пунктах в умовах особливого стану.

По першому питанню доповів заступник начальника Черкаського РВ УМВС України у Черкаській області Ігор Сватко, який зазначив, що наразі у районі створені та діють три загони оборони та 12 громадських формувань, що об’єднали 338 осіб. Завдяки співпраці з громадськими формуваннями правоохоронні органи посилили патрулювання населених пунктів району. Та звернувся до присутніх з проханням із порозумінням віднестися до запроваджених заходів безпеки.

Голови громадських формувань Білозір’я, Лесьок, Степанок, Червоної Слободи, Свидівка розповіли присутнім про результати роботи та проблеми, які виникають під час чергування.

Про стан виплати заборгованої заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях району доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Сергій Чубань. За його інформацією, на сьогодні заборгованість виникла на підприємствах-банкрутах ЗАТ «Черкаський агротепличний комбінат» та ДП «Ірдиньторф» ДП «Київторф», де на підприємствах призначені арбітражні керуючі. Також керівник управління зазначив, що впродовж 2014 року було проведено 17 засідань тимчасової комісії РДА з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та робота в цьому напрямку постійно ведеться.

По питанню щодо стану реалізації в районі конституційного права громадян на звернення доповіла головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА Ірина Висоцька, яка зазначила, що правом на звернення скористалося майже півтори тисячі жителів Черкаського району. 

По закінченню головою районної державної адміністрації були надані відповідні доручення. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради