Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Кращою сільською радою у 2014 році стала Руськополянська сільська рада

Кращою сільською радою у 2014 році стала Русько-Полянська сільська рада Кращою сільською радою у 2014 році стала Русько-Полянська сільська рада

27 січня 2015 року за участю заступника голови районної ради, співголови комісії Володимира Орла відбулося засідання районної конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду відповідно до рішення районної ради від 05.03.2013 № 23-24/VI «Про організацію щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду», на якому визначилась краща сільська рада для участі в II етапі щорічного обласного конкурсу.

В Черкаській області вже більше 10 років поспіль діє щорічний конкурс на кращу сільську раду, яким передбачено перший етап проведення конкурсу – це на районному рівні. Відповідно до умов обласного конкурсу до його участі не допускаються сільські ради, які протягом останніх трьох років займали призові місця.

За попередні роки в обласному конкурсі брали участь:

- у 2013 році – Будищенська сільська рада, яка зайняла 2 місце;

- у 2012 році – Білозірська сільська рада, яка зайняла 3 місце;

- у 2011 році – Свидівоцька сільська рада, призового місця не займала; 

- у 2010 році – Русько-Полянська сільська рада, яка зайняла 2 місце; 

- у 2009 році – Дубіївська сільська рада, яка призових місць не займала.  

Після обговорення начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, які визначали I – III місця за своїми критеріями по галузях, відбулось комісійне голосування по кожній сільській раді. Таким чином: I місце отримала Руськополянська сільська рада, на II місці - Білозірська сільська рада, на III місці - Вергунівська сільська рада.  

По закінченню засідання конкурсної комісії було визначено та проголосовано за призовий фонд учасників конкурсу, який на загал склав 35 тис.грн.  

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради