Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На Черкащині визначили найкращих боксерів серед юнаків 2001-2003 р.н. та юніорок

На Черкащині визначили найкращих боксерів серед юнаків 2001-2003 р.н. та юніорок На Черкащині визначили найкращих боксерів серед юнаків 2001-2003 р.н. та юніорок

16-18 січня 2015 року вже вкотре розігрувалися нагороди Чемпіонату області з боксу.

В залі боксу КДЮСШ «Вікторія» 91 спортсмен дитячо-юнацьких спортивних шкіл м.Черкаси, Умані, Жашкова, Монастирища, Чигирина, Шполи виборювали звання кращих, серед яких і вихованці районної ДЮСШ «Мрія» із Геронимівки та Червоної Слободи. Змагання проводилися в особистому заліку.

За результатами змагань найкращими, виборовши золото, в першому етапі Чемпіонату області 2015 року виявилися: Любов Мазніченко ( в.к. 48 кг.), Павло Пісний ( в.к. 65 кг.) із Геронимівки, Руськополянці - Людмила Буряк ( в.к. 51 кг ) та Богдан Славич ( в.к. 48). Бронзові нагороди вибороли Червонослобідські боксери Давид Мусатов та Валентин Ковтун. Вихованці районної ДЮСШ «Мрія» в неофіційному командному заліку стали переможцями цих змагань. Той рівень, який продемонстрували спортсмени на чемпіонаті області вселяють надію, що спортсмени району і надалі задаватимуть тон в області. 

Готували команду тренери : Борис Іскра , Сергій Шленчак та Сергій Бовт.

За інформацією директора Черкаської районної ДЮСШ «Мрія»