Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нагородження лауреатів «Людина року 2014» у Руській Поляні.

Нагородження лауреатів «Людина року 2014» у Руській Поляні. Керівники району привітали працівників з Новорічними і Різдвяними святами

Кращих працівників сільського, лісового господарства, промисловості, охорони здоров’я, освіти, культури та лідерів інших галузей відзначили під час церемонії «Людина року 2014» у Руській Поляні.

Нагородження лауреатів відбулося 10 січня у будинку культури. Кращих людей села, які стали «символами» минулого року, привітали голова районної ради Анатолій Яріш та голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

Нагородження лауреатів «Людина року 2014» у Руській Поляні. Нагородження лауреатів «Людина року 2014» у Руській Поляні.

Розпочався концерт різдвяним привітанням вихованців музичної школи. Почесними гостями на святі були Заслужений лікар України Іван Коваленко, олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, які, до речі, є і почесними жителями Руської Поляни, Заслужений працівник сільського господарства України, керівник сільськогосподарського товариства «Зоря» Іван Дарієнко.

Для нас вже стало доброю традицією на початку року відзначати трудівників села, які щоденною працею примножують його добробут, – зазначив у вітальному слові сільський голова Андрій Шапран. – «Людина року» покликана відзначити тих, хто своєю працею робить рідну Руську Поляну більш розвиненою, красивою, привабливою та комфортною.

Премії вручали в номінаціях «сільське господарство», «промисловість», «лісове господарство», «культурно-масова робота», «освіта», «громадська діяльність», «здоров’я» тощо.

Першим визначили переможця у номінації «кращий працівник сільськогосподарського виробництва». Ним став заступник директора, головний агроном СТОВ «Зоря» Микола Сарапін. Майже три десятиліття він присвятив роботі біля землі. Трудовий шлях розпочав рядовим робітником, а підвищуючи професійний рівень та удосконалюючи фахову майстерність, дійшов до керівної посади. 

Наступним визначили переможця у номінації «кращий працівник лісового господарства». Цьогоріч еталоном для наступників став Віталій Кравченко, який вже 13 років вирощує ліс у Руськополянському лісництві. Продовжують справу батька і двоє його синів. 

За підсумками минулого року, кращим працівником промисловості визнано верстатника ПАТ «Руськополянський меблевий комбінат» Ростислава Ворожбита. З 1998 року він працює на підприємстві і за цей час здобув пошану серед колег та авторитет у молоді, для яких і став хорошим наставником. 

Переможців у номінації «охорона здоров’я» привітав Заслужений лікар України Іван Коваленко. Тож кращим працівником медицини села цьогоріч стала медична сестра стаціонару Руськополянської дільничної лікарні Галина Ніколенко, а кращим працівником охорони материнства і дитинства села стала старша медична сестра І відділення комунального закладу «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська Поляна» Наталія Титаренко. 

Кращим працівником дошкільних установ села за підсумками минулого року визнано музичного керівника ДНЗ «Світлячок» Юлію Гапоненко. 

Нагороду у номінації «освіта села» вручив начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Шовкопляс. Відтак, «кращим учнем села Руська Поляна» стала учениця 11 класу Руськополянської ЗОШ №2 Таміла Призва, а кращим вчителем села – вчитель історії та правознавства Руськополянської ЗОШ №1 Антоніна Пономаренко. Вітальну листівку переможцям надіслав ректор Полтавського університету споживчої кооперації України, Заслужений працівник освіти України Олексій Нестуля, який, до речі, теж має титул «почесного жителя Руської Поляни». 

Номінації «кращий працівник культурно-масової роботи» та «кращий творчий колектив села» присвятили креативним людям, які продемонстрували високий професіоналізм, своє вміння керувати та успішно вирішувати творчі завдання на практиці. Номінанти на цю відзнаку – люди, які поєднують у собі не тільки вміння працювати, бути творчими, креативними, але мають велику іскру від Бога. Переможцями стали учасники зразкового ансамблю бального танцю «Перлинка» Нікіта Черненко, Віолетта Капура, Максим Шпак, Олександра Тарасова, Станіслав Черненко, Каріна Гладун та їх наставник і керівник Олена Черненко. 

Минулий рік став черговим етапом у заліку перемог для спортсменів Руської Поляни. Торік у Вінниці на Всеукраїнських змаганнях вони підтвердили свій титул найкращих спортсменів із перетягування канату. Тож не дивно, що другий рік поспіль вони здобувають перемогу у номінації «краща спортивна команда села». Відтак, переможцями у складі спортивної команди стали Іван Гринько, Олексій Лонський, Владислав Лонський, Володимир Фіалковський, Богдан Гапоненко, Станіслав Шраменко, Юрій Гриценко. А в номінації «кращий спортсмен села» перемогу здобув майстер гри в шахи Володимир Василенко. 

Цьогоріч вперше в Руській Поляні шукали кращих людей у номінації «волонтер села». Хоча, по правді, шукати їх не доводилося, бо про себе вони заявили власною діяльністю. Так, події на Сході країни активізували волонтерський рух у кожному населеному пункті району. Його координатором у Руській Поляні стала Наталія Олійник. Вона й здобула перемогу у номінації «кращий волонтер села». А от найактивнішим громадським діячем в утвердженні місцевого самоврядування визнано депутата сільської ради, члена Ради підприємців села Василя Майбороду. 

Нагороджених та гостей дійства різдвяними колядками привітали учасники Руськополянського народного фольклорно-етнографічного хору «Поляни», а також солісти Ірина Колеснікова, Олександра Харченко, Анастасія Шраменко, Олена Коваленко, Юлія Гапоненко. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради