Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Різдвяний турнір з футзалу провели в Черкаському районі

Різдвяний турнір з футзалу провели в Черкаському районі Різдвяний турнір з футзалу провели в Черкаському районі

5 січня 2015 року у спортивному комплексі «Фотоприлад» відбулась фінальна стадія традиційного Різдвяного турніру з футзалу між командами юнаків 2001-2002 років народження.

До півфінальної стадії змагань дісталися юні футзалісти із сіл Руської Поляни, Геронимівки, Байбуз та Сагунівки. За третє місце в турнірі та бронзові нагороди змагалися футзалісти сіл Байбузи та Сагунівки. В запеклій боротьбі із рахунком 3:1 перемогу отримали юні спортсмени із села Байбузи.

Різдвяний турнір з футзалу провели в Черкаському районі Різдвяний турнір з футзалу провели в Черкаському районі

У фіналі змагань зустрілися більш досвідчені футзалісти із сіл Руської Поляни та Геронимівки. З перших хвилин ініціативою заволоділи футболісти із Руської Поляни, яким вдалось провести дві контратаки та повести з рахунком 2:0 на свою користь. Після першої половини зустрічі рахунок не змінився і команди на перерву пішли з незмінним рахунком. В другій половині зустрічі футболісти із Геронимівки взяли ініціативу та спромоглися забити гол престижу. В результаті цікавої безкомпромісної боротьби з рахунком 2:1 перемогу святкували футболісти Руської Поляни, які і стали переможцями турніру.

В церемонії нагородження взяли участь голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт, які вручили переможцям медалі та побажали юним спортсменам не зупинятися на досягнутих результатах, вдосконалювати свою спортивну майстерність та досягти висот у професійному спорті.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради