Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт

25 грудня 2014 року в залі засідань Черкаської районної ради відбувся новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт, в якому взяли участь голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш, голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

В своєму привітанні голова районної ради побажав дітям здоров’я, здійснення мрій і бажань, а також, щоб постійним супутником була удача.

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району та дітей-сиріт

В заході взяли участь понад 200 дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей. Змістовну розважальну програму, конкурси та ігри для них підготували працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації.

В свою чергу голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко подякувала керівництву за плідну співпрацю та опіку дітьми, що найбільше потребують уваги, турботи та захисту.

Цьогоріч якнайбільше охопили дітей району новорічними заходами. Частина з них вже проведені в населених пунктах і діти отримали подарунки. Сьогоднішнє свято – це ще один сюрприз для наших найменших жителів району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради