Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Леськи відзначили День села.

Леськи відзначили День села Леськи відзначили День села

14 грудня громада села Леськи святкувала день народження свого населеного пункту. І неважливо, що дата цьогоріч не ювілейна – 288 років з дня заснування. Всім було весело і по-домашньому затишно.

Як зізнаються самі леськівчани, цей захід став не просто даниною традиції, а справжнім дійством.

Цьогорічне дійство стало сюрпризом для односельців, що відзначили свій золотий ювілей подружнього життя, молодих сімей, які нещодавно стали на весільний рушник, а також наших найменших леськівчан, яких на сорок осіб цьогоріч стало більше, – розповідає керівник будинку культури Тетяна Савісько. – Вони отримали і привітання і подарунки від виконавчого комітету сільської ради.

Господарі та гості свята у фойє будинку культури змогли оглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва, організовану жителями села. Вишивані роботи представили Тамара Мигаленко, Віталіна Невмивака, Ганна В’юник. Справжні витвори мистецтва продемонстрували вихованці Станції юних натуралістів та учні загальноосвітньої школи. Не тільки оглянути, а й скуштувати свої «медові смаколики» односельцям запропонував учасник багатьох всеукраїнських конкурсів бджолярі та медоварів – Дмитро Білоус.

Головна ж родзинка села – в його численних легендах і переказах, а також в автентичних народних піснях, які передаються з покоління в покоління. Саме пісні, які звучали у виконанні вокалістів, самодіяльного аматорського народного хору «Леськівчани», художній керівник якого Віктор Сергієнко, та художні постановки зразкового танцювального колективу «Едельвейс», де керівником працює вже багато років поспіль Валентина Буркацька, а ще дитячого ансамблю «Веселка» і стали основним обрамленням свята. Саме їхні виступи стали запорукою гарного настрою присутніх на святковому концерті.

День села – зручний привід для подарунків та подяк. Сільська громада отримала цінні подарунки від керівника СТОВ «Агро-Старт» Тетяни Бас.

Як будуть умови і можливість працювати, то й діти будуть народжуватися, і соціальна сфера буде розвиватися, – зазначив у вітальній промові сільський голова Микола Бас – А жителі Лесьок працювати вміють. Підтвердженням цьому – нещодавно реконструйована амбулаторія. Справді, не покладаючи рук трудилися там наші славні будівельники Іван Пархоменко та Іван Шпак. Активно допомагають громаді села будувати та розвивати соціальну інфраструктуру депутат районної ради Олексій Собко (до речі, за його сприяння, незабаром Леськівська сільська рада отримає офіційний веб-сайт села), керівники ПП «Леськівський консервний завод» Володимир Козаченко та Олександр Красюк. У скрутний для країни час – благодійником для наших воїнів в АТО став Микола Теплуха.

Добрим словом подяки згадали леськівчани і самих воїнів-односельців, що зараз боронять східні кордони нашої країни. Театралізоване дійство на тему миру в країні з відеорепортажем присутнім представили учні загальноосвітньої школи, директор якої Григорій Баранник. У фойє будинку культури організатори дійства облаштували скриньки для збору пожертв на АТО. На зібрані кошти леськівчани планують придбати військове оснащення для своїх хлопців, що воюють на Сході.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради