Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради

12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради 12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради

12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради, яку провів голова Анатолій Яріш. У пленарному засіданні взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, депутат обласної ради Василь Крот, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради  12 грудня 2014 року відбулася сорок сьома сесія Черкаської районної ради

На сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили: про внесення зміни та доповнення до «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки», про внесення змін до рішення районної ради від 26.11.2010 №1-6/VI «Про утворення та обрання складу постійних комісій», про план роботи районної ради на І півріччя 2015 року, про продовження терміну дії контракту з Гуськовим М.В., про продовження терміну дії контракту з Матвєєвою Л.І., про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2015 рік.

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм, а саме: «Питна вода Черкащини» на 2007-2020 роки, «Програми надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу на 2014 рік», «Програми поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013-2015 роки», «Районної Комплексної програми «Медичні кадри» на 2011-2015 роки» та внесено на розгляд та затвердження сесії районної ради районну програму «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2015-2017 роки».

Внесено зміни до «Програми підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2014 – 2017 роки», районної Програми підтримки сім`ї, молоді і Черкаського району на 2014-2017 роки та зміни до районної програми «Територіальна оборона на 2014 рік».

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності та управління Держземагентства у Черкаському районі Черкаської області. 

Вищезазначені проекти рішень були опрацьовані у відповідних постійних комісіях та узгоджені президією районної ради. 

Розглянувши питання порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення. 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради