Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

Депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного  Депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

9 грудня 2014 року депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд сорок сьомої чергової сесії районної ради. Свої засідання провели постійні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. В роботі постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин взяли участь голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш та заступник голови районної ради Володимир Орел.

Депутати районної ради працювали у постійних комісіях над питаннями порядку денного

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин розглянуто близько 40 питань. В результаті обговорення комісією рекомендовано внести на розгляд сесії ради питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих в адмінмежах Червонослобідської, Степанківської, Хацьківської, Геронимівської сільських рад за межами населених пунктів.

На засіданні комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням депутата Андрія Будяка було розглянуто 18 питань 9 з яких після заслуховування та розгляду комісією рекомендовано внести на розгляд сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради