Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Білоруси цікавилися розвитком місцевого самоврядування на Черкащині

Білоруси цікавилися розвитком місцевого самоврядування на Черкащині Білоруси цікавилися розвитком місцевого самоврядування на Черкащині

Днями голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш та сільський голова с. Степанок Володимир Клименко взяли участь у «круглому столі» який відбувся за участю голови обласної ради Валентини Коваленко з групою експертів місцевого самокерування Білорусії з метою вивчення діяльності органів місцевого самоврядування на Черкащині.

Гості із Білорусії цікавилися підготовкою і запровадженням децентралізації влади в Україні в рамках реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, що запланована та декларується українським урядом.

До складу білоруської делегації увійшли юристи, представники засобів масової інформації, науковці вищих навчальних закладів, колишні депутати місцевих рад і парламенту Білорусії, експерти тощо. Візиту білорусів посприяв Фонд імені Фрідріха Ебера в Україні, який представляв на зустрічі Юрій Душок.