Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робочі поїздки голови районної ради – дієвий механізм вивчення проблемних питань місцевих громад

Робочі поїздки голови районної ради – дієвий механізм вивчення проблемних питань місцевих громад Робочі поїздки голови районної ради – дієвий механізм вивчення проблемних питань місцевих громад

28 листопада 2014 року голова районної ради Анатолій Яріш спільно із депутатом районної ради Євгеном Геращенком та директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Юрієм Третяком з робочою поїздкою відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку в с. Лозівок.

Основною метою поїздки голови районної ради було ознайомлення із станом соціального обслуговування мешканців району, а також функціонування вищезазначеного закладу. В першу чергу Анатолій Яріш привернув увагу на проблемні питання, які потрібно вирішувати негайно, а також на спроможність обслуговуючого персоналу з надання допомоги людям, які потребують догляду.

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Юрій Третяк зазначив що найбільш проблемні питання, які необхідно вирішити в першу чергу - це опалення, фінансування, забезпеченість продуктами харчування, відповідна заробітна плата працівників та інші, а також висловив сподівання, що спільно з районною радою та депутатським корпусом будуть вирішені всі нагальні питання щодо належного функціонування відповідного закладу.