Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районна рада підтримала ініціативу щодо надання учасникам АТО земельних ділянок.

Районна рада підтримала ініціативу щодо надання учасникам АТО земельних ділянок. Районна рада підтримала ініціативу щодо надання учасникам АТО земельних ділянок.

21 листопада голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш вручив 15 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та свідоцтв на право власності в адмінмежах Леськівської сільської ради учасникам бойових дій та сім’ям загиблих в антитерористичній операції на Сході нашої країни.

В своїй промові голова районної ради висловив подяку та запевнив присутніх, що районна рада, районна державна адміністрація будуть і надалі надавати посильну допомогу та сприяти у вирішенні проблемних питань. Одними із власників земельної ділянки виявилися захисник Донецького аеропорту так званий «кіборг» Шкут Василь Іванович та вдова загиблого бійця батальйону «Айдар» Іллі Іделя, Тамара Володимирівна жителька с. Червона Слобода.

Також, Анатолій Яріш подякував представникам ТОВ «Геоземпроекту» за розуміння та оперативну підготовку відповідних документів.