Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва (2)

В районі відзначили День працівників 
культури та майстрів народного мистецтва 
В районі відзначили День працівників 
культури та майстрів народного мистецтва

Щирі слова вдячності за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво, за натхненну творчість лунали сьогодні на адресу працівників культури Черкаського району.

У вітальному слові голова ради Анатолій Яріш зазначив, що в умовах сьогодення, коли на сході нашої країни йде війна за Незалежність, неподільність території, як ніколи стали актуальними патріотизм і єдність. І наше завдання, як і всієї України, пропагувати свою творчість, рідну лише українцям культуру, виконувати твори вітчизняних авторів, що дасть змогу зберегти і примножити Українську державність.

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто побажав працівникам культури району міцного здоров’я, щасливої долі та нових творчих успіхів.

Під час свята керівництво району відзначило Почесними грамоти районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю в галузі культури, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди професійного свята завідувачку сектором по роботі з дітьми та молоддю районного організаційно-методичного центру народної творчості Юрьєву Марину Петрівну, завідувачку сектором художньої творчості районного організаційно-методичного центру народної творчості Горбик Тетяну Андріївну, керівника сільського будинку культури с. Червона Слобода Удод Тетяну Олександрівну, директора сільського будинку культури с. Степанки Снесаря Олексія Івановича.

Після урочистої частини заходу було дано святковий концерт.